POŁUDNIE – LIGA JUDO EDYCJA 1 (12.10.2019)

 

Udział wzięło: 220 zawodników z 18 klubów
Miejsce zawodów: Hala BKS Stal Bielsko-Biała ul.Rychlińskiego 19

 

W Bielsku-Białej wystartowała liga judo dla dzieci.

Jest to cykl czterech zawodów. W pierwszym turnieju wystartowało z naszego klubu 10 zawodników, którzy zdobyli łącznie 9 medali !!! oraz jedno 5 miejsce.

 

ZŁOTY MEDAL

 

 Zuzanna Greiner

Alicja Obarska

Dominik Forkasiewicz

Jagoda Ciupek

Artur Greiner

 

SREBRNY MEDAL

 

Nikodem Dzierżęga

 

BRĄZOWY MEDAL

 

 Martyna Lipka

Emilia Pilarek  

Kacper Pyrlik

 

PIĄTE MIEJSCE

 

Laura Smołka

 

 Wszystkie wyniki można zobaczyć => TUTAJ

 

Wszyscy zawodnicy zasługują na pochwałę, każdy walczył zostawiając serce na macie co potwierdzają wyniki zdobyte na tych zawodach. Cieszy mnie przede wszystkim zaangażowanie młodych adeptów judo, którzy pokazują, że na treningach przykładają się  nie tylko do zabaw ale też do treningów judo. Duże uznanie dla rodziców, których zaangażowanie w czasie zawodów było niejednokrotnie takie same jak ich pociech na macie. Śmiało można powiedzieć, że zawodnicy otoczeni takimi rodzicami to przyszłość naszego klubu - z zadowoleniem skomentował zawody trener Jan Mańka