wyniki 2013: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci z okazji Dnia Dziecka - Gliwice 01.06.2013

Drużynowo zajęliśmy II miejsce !!!

Na początku czerwca w Gliwicach odbył się Ogólnopolski Turniej Judo z okazji Dnia Dziecka. Rewelacyjnie spisali się zawodnicy Dwójki Rydułtowy, którzy zdobyli aż 9 złotych medali, a także po medalu srebrnym i brązowym. Złote krążki wywalczyli: Jakub Wawrzynczak w kategorii wagowej 42 kg, Edyta Szpilska w kategorii 27 kg, Cyprian Moczydłowski w kategorii +63 kg, Maksymilian Hoszycki w kategorii 21 kg, Wojciech Koziołek w kategorii 32 kg, Igor Graniczka w kategorii 36 kg, Dawid Ryszewski w kategorii 39 kg, Jagoda Żydek w kategorii +36 kg, Tomasz Gwóźdź w kategorii +45 kg. Srebro zdobyła Daria Norek w kategorii +36 kg a brąz Jakub Suponik w kategorii 42 kg.
Drużynowo Dwójka Rydułtowy zajęła 2. miejsce, a wyprzedziła nas tylko bardzo liczna ekipa gospodarzy.