Otwarte Zawody w Judo miasta Bytom

III RUNDA

W dniu 14.09.2019 nasza młodsza grupka zawodników brała udział w III Rundzie Otwartych Zawodach w Judo miasta Bytom. W tym turnieju brało udział ponad 180 zawodników. W tej doborowej stawce nasze nadzieje spisały się doskonale. Po efektownych i pełnych emocji walkach nasi zawodnicy osiągnęli wysokie miejsca.

 

Wyniki naszych zawodniczek i zawodników:

 złoty medal zdobyła Latos Nikola,

srebrny medal zdobyła Greiner Zuzanna,

brązowe medale zdobyli: Greiner Artur i Olejnik Magdalena.

V miejsce zajęła Pilarek Emilia.

Bardzo cieszą wyniki naszych młodszych zawodników. Ta najmłodsza grupa to przyszłość naszego klubu, myślę również, że to przyszłość polskiego judo. Jeśli będą tak trenować i tak w zawodach wykorzystywać swoje umiejętności to jestem spokojny o przyszłość tych młodych utalentowanych zawodników – skomentował zawody trener Jan Mańka.

 

Wyniki i ranking zawodów zobacz TUTAJ