XIII Międzynarodowy Turnieju Judo Silesia Cup w Rybniku.

16.11.2019 r. zawodnicy judo z całego Śląska wzięli udział w XIII Międzynarodowym Turnieju Judo Silesia Cup w Rybniku.

 Trener Jan Mańka

W zawodach tradycyjnie uczestniczyli zawodnicy UKS Dwójka Rydułtowy.
Kolejny raz pokazali swój wysoki poziom wyszkolenia sportowego, nad którym od ponad  20 lat czuwa Trener Jan Mańka. Był to dla klubu bardzo owocny dzień w medale.

 

Złoto zdobyli:


ARTUR GREINER
KACPER PYTLIK
ALICJA OBARSKA
MARTYNA LIPKA
DOMINIK FORKASIEWICZ
JAGODA CIUPEK
NIKODEM DZIERŻĘGA

 

 Srebro zdobyli:


ZUZANNA GREINER
EMILIA PILAREK
LAURA SMOŁKA

 

Brąz zdobył:


STANISŁAW PRUSZKOWSKI

 

Na V miejscu uplasował się PRZEMYSŁAW BUGAJ

 

 Wysokie wyniki i wspaniała atmosfera stworzona przez rodziców, dziadków i wszystkich kibiców naszego klubu ponownie pokazała, że judo jest dyscypliną sportu w szczególny sposób łączącą pokolenia, że czas spędzony razem na zawodach ma wspaniały wpływ na rozwój młodych adeptów judo.

 

Dziękuję Wam drodzy zawodnicy za trud i poświęcenie w walkach oraz rodzicom, dziadkom i naszym kibicom za okazane wsparcie i wspaniały doping. Serdecznie dziękuję Trenerowi Janowi Mańka za przygotowanie naszych zawodników na tak wysokim poziomie do zawodów - tak skomentowała zawody i życie klubu Pani Prezes Małgorzata Neuman

Uśmiech na twarzy rodziców - bezcenny widok