XVIII Judo Baltic Cup 2019

XVIII Judo Baltic Cup 2019r.

 

Turniej odbył się w Gdyni w dniach od 31.05.2019 do 02.06.2019.  

Z naszego klubu wystartowało 6 zawodników w kategorii wiekowej dziecko, młodzik i junior młodszy.

Nikola Latos oraz Rafał Mazur wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii wiekowej dziecko Nikola Latos oraz Rafał Mazur zdobyli złote medale,

a startując po raz pierwszy w kategorii wiekowej młodzik Rafał Mazur zdobył

srebrny medal, z kolei Nikola Latos - medal brązowy.

Kolejny medal brązowy w kategorii młodzik  zdobył Przemysław Bugaj,

natomiast jego siostra Martyna Bugaj zajęła 5 miejsce.

W kategorii junior młodszy swój kolejny brązowy medal zdobył nasz aktualny medalista Mistrzostw Polski Bartosz Naczyński,

  a Wojciech Koziołek po niesamowicie  pasjonującym pojedynku, który trwał ponad 15 minut zajął ostatecznie 5 miejsce.

Warto podkreślić, że był to jedyny pojedynek na całym turnieju, po którym sędziowie na stojąco bili brawa obu zawodnikom!!!

 

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 13 miejsce w gronie 85 startujących klubów!!!

 

II GRAND PRIX JUDO DZIECI - Pawłowice - 26.05.2019r.

W dniu 26.05.2019r. w Pawłowicach odbyło się II Grand Prix w judo dla dzieci.
 
Złote medale zdobyli:
 Martyna Bugaj
Przemysław Bugaj
Jagoda Ciupek

 

Srebrne medale wywalczyli:
Nikola Latos
Alicja Obarska
Magdalena Olejnik
Dominik Forkasiewicz
Paulina Olejnik
Nikodem Dzierżenga
Oskar Szmelich

 

Brązowy medal powędrował do Martyny Lipka.

 

Zawody Dębowiec - Dzień Dziecka - 25.05.2019r.

W dniu 25 maja 2019r. w miejscowości Dębowiec

miały miejsce zawody judo dzieci z okazji nadchodzącego

Dnia Dziecka.

 

Złote medale zdobyli:

Alicja Obarska, Emilia Pilarek, Jagoda Ciupek,

Dominik Forkasiewicz

 

Brązowe medale powędrowały do:

Karoliny Mańka, Nikodema Dzierżenga, Filipa Wołoszyn, Stanisława Pruszkowskiego

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Dziękujemy zawodnikom oraz ich rodzicom.

 

” Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania.

Błędem jest sądzić, że judo kończy się na macie...”

 

 

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych 2019

 

XXV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH - ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019

 

Ponad 4500 osób z całego kraju, w tym: ok. 3350 zawodników, 790 trenerów i opiekunów,

360 sędziów oraz 40 przedstawicieli polskich związków sportowych wzięło udział w finałach jubileuszowej,

25. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych która odbyła się w województwie świętokrzyskim.

Młodzi sportowcy rywalizowali w aż 20 dyscyplinach, takich jak:

badminton, boks, brydż sportowy, gimnastyka artystyczna,

gimnastyka sportowa, gimnastyka trampolina, judo, piłka ręczna, piłka siatkowa,

szachy, szermierka, taekwondo olimpijskie, tenis stołowy, zapasy klasyczne, zapasy wolne oraz bilard.

 

NASZYM BRĄZOWYM MEDALISTĄ ZOSTAŁ

BARTOSZ NACZYŃSKI!!!

 

 

http://swietokrzyskie2019.pl/wyniki/

II runda Otwartych Mistrzostw Bytomia w Judo - 16.03.2019r.

16 marca 2019 r. odbyła się II runda Otwartych Mistrzostw Bytomia w Judo.

 

Nikola Latos zdobyła złoto, Zuzanna Greiner srebro,

a Emilia Pilarek i Artur Greiner brąz.

 

Serdecznie gratulujemy!