XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych 2019

 

XXV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH - ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019

 

Ponad 4500 osób z całego kraju, w tym: ok. 3350 zawodników, 790 trenerów i opiekunów,

360 sędziów oraz 40 przedstawicieli polskich związków sportowych wzięło udział w finałach jubileuszowej,

25. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych która odbyła się w województwie świętokrzyskim.

Młodzi sportowcy rywalizowali w aż 20 dyscyplinach, takich jak:

badminton, boks, brydż sportowy, gimnastyka artystyczna,

gimnastyka sportowa, gimnastyka trampolina, judo, piłka ręczna, piłka siatkowa,

szachy, szermierka, taekwondo olimpijskie, tenis stołowy, zapasy klasyczne, zapasy wolne oraz bilard.

 

NASZYM BRĄZOWYM MEDALISTĄ ZOSTAŁ

BARTOSZ NACZYŃSKI!!!

 

 

http://swietokrzyskie2019.pl/wyniki/

II runda Otwartych Mistrzostw Bytomia w Judo - 16.03.2019r.

16 marca 2019 r. odbyła się II runda Otwartych Mistrzostw Bytomia w Judo.

 

Nikola Latos zdobyła złoto, Zuzanna Greiner srebro,

a Emilia Pilarek i Artur Greiner brąz.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Turniej Judo dla Młodzików i Dzieci w Sosnowcu - 10.03.2019r.

10 marca 2019 r. odbył się Turniej Judo dla Młodzików i Dzieci w Sosnowcu.

Brało w nim udział 22 zawodników Klubu UKS "Dwójka" Rydułtowy. Wszyscy stanęli na podium.

 

I miejsca zajęli: Martyna Bugaj, Przemysław Bugaj, Nikola Latos, Magdalena Olejnik,
Rafał Mazur, Kacper Pytlik, Zuzanna Greiner, Alicja Obarska, Dominik Forkasiewicz,

Laura Smołka, Jagoda Ciupek, Filip Wołoszyn

 

II miejsce zajęli: Artur Greiner, Maja Jendrysik, Martyna Lipka, Filip Stańczak, Paulina Olejnik

 

III miejsce zajęli: Karolina Mańka, Emilia Pilarek, Nikodem Dzierżęga, Lidia Oleś,
Oskar Szmelich

 

To był bardzo owocny turniej dla naszego klubu.

Medalistom gratulujemy i serdecznie dziękujemy Trenerowi Janowi Mańka

za doskonałe szkolenie naszych młodych judoków.

 

Turniej Grand Prix Judo - Pawłowice - 03.03.2019r.

3 marca 2019 r. w Pawłowicach odbył się Turniej Grand Prix Judo.

 

Wzięło w nim udział 20 rydułtowskich judoków, zajmując w nim bardzo wysokie lokaty:

 

Złoto zdobyli: Rafał Mazur, Przemysław Bugaj, Dominik Forkasiewicz, Martyna Lipka,

Jagoda Ciupek, Oskar Szmelich

 

Srebro zdobyli: Martyna Bugaj, Nikola Latos, Nikola Wróblewska, Alicja Obarska,
Maja Jendrysik, Emilia Pilarek,Filip Stańczak,Laura Smołka,
Bartosz Woźnica, Stanisław Pruszkowski

 

Brąz zdobyli: Kacper Pytlik, Nikodem Dzierżęga, Filip Wołoszyn

 

Gratulujemy zawodnikom wyników, a Trenerowi dziękujemy za przygotowanie do zawodów.

 

Judo - Grand Prix Ostrawa 2019

Judo Grand Prix Ostrawa - 24.02.2019r.

 

Brązowy medal zdobył Wojciech Koziołek w kat wag. 66 kg.

 

 

Serdeczne gratulacje dla zawodników:

Szymona Smołka i Bartosza Naczyńskiego za waleczną postawę.

 

 

 

Podziękowania za wsparcie finansowe dla firmy ABUD.